Lifestyle

Jak zacząć?

Tyle miesięcy pracowałem nad startem Mr. Winestyle i za każdym razem nie wiedziałem, co napisać w pierwszym wpisie. Chciałem, żeby był to wpis idealny. Aż w końcu doszedłem do wniosku, że nie ma to znaczenia. Bo przecież nic w życiu nie jest perfekcyjne.

Mr. Winestyle to projekt, w którym odkrywam świat polskich win i winnic. Wino to moja pasja i chcę się nią dzielić z innymi. Tylko to się dla mnie liczy. Dlatego pewnie czekają mnie jeszcze detale do poprawienia na blogu czy stronie na Facebooku, ale to dobrze, bo najważniejsze, że ten pierwszy wpis powstał!

A skąd pomysł, żeby pisać wyłącznie o polskim winie?

Uważam, że polskie wina czeka wspaniała przyszłość i już teraz warto się tym zainteresować.

Mr. Winestyle

Sprawdźcie o czym będę pisał na blogu!

Polskie Wina

Czym byłby blog o polskim winie bez wrażeń z degustacji, informacji o nowościach czy relacji z wydarzeń?

Polskie Winnice, czyli Enoturystyka

Uwielbiam podróżować. Ale moje podróże zawsze mają jakiś cel (najczęściej było to podróżowanie za jedzeniem, czy… koktajlami) i na tym blogu dowiecie się jakie winnice w Polsce warto odwiedzić.

Foodpairing

Czy istnieje lepsze połączenie niż wino i jedzenie? Na pewno nie relacja PKP Świnoujście – Rzeszów… Nie spodziewajcie się przeprosin za suchary, a to na pewno możecie spodziewać się wielu przepisów, które mam nadzieję, że zainspirują Was do własnych kulinarnych eksperymentów!

Lifestyle

Wino to styl życia. I wszystko, co nie zmieści się do powyższych kategorii wpadnie do tej – jak ten wpis na przykład 😉

Digital Marketing

Czy czytaliście zakładkę “O mnie”? Otóż z zawodu jestem Digital Marketerem i w branży alkoholowej pracowałem z sukcesami przez cztery lata. Jeśli jesteś związany z branżą winiarską, może jesteś właścicielem lub właścicielką winnicy albo jesteś sommelierem, działającym na Instagramie, a może prowadzisz stronę na Facebooku baru lub restauracji – znajdziesz ode mnie wiele porad i wskazówek, jak robić to tak, by zaangażować swoich potencjalnych klientów.

Mr. Winestyle to nowy projekt i bardzo potrzebuję Twojego wsparcia, więc jeśli jeszcze nie obserwujesz mnie na Instagramie, Facebooku i Twitterze – to teraz masz okazję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *